fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Dzięki programowi In vitro dla Kielc, zainicjowanemu przez Lewicę, Kielce mają już 21 nowych mieszkańców

21 dzieci - 21 szczęśliwych par - gro przeszczęśliwych dziadków i członków rodziny. A w tym gronie my, członkowie kieleckiej Lewicy. Ci, którzy zainicjowali i walczyli o utworzenie programu refundacji procedury in vitro w Kielcach. Gratulujemy. 
 
"In vitro" to najskuteczniejsza metoda leczenia niepłodności. Za jej opracowanie przyznana została naukowa nagroda #Nobla. Pierwsze dziecko przyszło na świat dzięki tej metodzie w 1978 r., a w Polsce w 1987 r.
 
W Kielcach program refundacji procedury in vitro został wprowadzony w 2021 roku. Wszystko to po to, aby pomóc młodym ludziom w dążeniu do posiadania potomstwa. Jesteśmy w grupie kilku samorządów, które jako pierwsze zdecydowały się na taką pomoc, po tym, kiedy wycofał się z niej rząd.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem